Разместить пресс-релиз можно только после бесплатной регистрации. Добавить новость на наш сайт БЕСПЛАТНО


 
09/06/2017 16:25

HavasPR

10000 хвилин турботи від lifecell у рамках програми «Турбота крізь кордони»

Версия для печати pdf-версия

Оператор мобільного зв’язку lifecell надав безкоштовний зв'язок своїм абонентам у роумінгу трьох країн, де відбулися надзвичайні події на початку червня. У рамках соціальної ініціативи «Турбота крізь кордони» компанія нарахувала майже 10000 хвилин міжнародного зв’язку абонентам lifecell, які опинилися поблизу епіцентрів терористичних вибухів на Філіппінах, у Великій Британії та Афганістані.

На початку червня у трьох територіально віддалених країнах відбулися терористичні події, від яких постраждали сотні людей. Вибухи пролунали у найбільш масових та туристично привабливих місцях Маніли, Лондона та Кабулу. Зважаючи на трагічні події, у рамках програми «Турбота крізь кордони» оператор lifecell надав безкоштовні хвилини своїм абонентам у роумінгу країн, де сталися теракти. Загалом компанія нарахувала майже 10000 хвилин для спілкування клієнтів lifecell.

Третій рік поспіль lifecell реалізує ініціативу з корпоративної соціальної відповідальності «Турбота крізь кордони» та надає підтримку своїм абонентам у роумінгу країн, де відбуваються надзвичайні ситуації. За цей час географія проекту змінювалася від острівних країн з сейсмологічною активністю до азіатських та європейських регіонів, які страждають від терактів. Компанія надає своїм клієнтам, які опинилися у критичних ситуаціях, не лише зв'язок, але і потрібну інформацію з переліком корисних номерів українських представництв за кордоном.

EMEAPR.com » Связь и телекоммуникации